atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Kovo mėn. 1-2 dienomis per 4,5,6 pamokas vyko atviros tikybos-etikos pamokos tema „Evangelizacija. Jaunimo dienos Lietuvoje“. Pamokas vedė Šventosios Šeimos sesuo Juozapa. Ji mūsų gimnazijos l-lll kl. mokiniams paaiškino, kad žmogus iš prigimties yra geras ir laisvas toliau eiti gėrio keliu ar pasukti klystkeliais. Sesuo Juozapa pakvietė visus smagiai praleisti laisvalaikį Šventos Šeimos namuose: diskutuoti, pažinti save ir kitus, dalintis patirtimi, susirasti gerų draugų ir birželio mėn.24-25 dienomis dalyvauti Lietuvos jaunimo dienose Vilniuje.
     Mūsų gimnazijos moksleivės Roberta Zaveckaitė, Brigita Matukynaitė, Lorita Zurzaitė pasidalijo mintimis ir įspūdžiais iš Pasaulio jaunimo dienų, vykusių Lenkijoje.
Tikybos mokytoja  Daiva Macanskienė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.