atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

Vasario 21 dieną Marijampolės Kultūros centre atidaryta Sūduvos gimnazijos mokinių keramikos darbų paroda „Kaukės“ (mokytojai A. Čeplinskienė ir E. Kraukšlys).
 Per renginį skambėjo mokytojos D. Klevienės vadovaujamo folklorinio kolektyvo „Klevelis“ dainos. Viktorija Jarašiūtė ir Paulius Mačiunskas skaitė eiles apie kaukes, Raminta Kasperavičiūtė pasidalijo įspūdžiais, patirtais per šį projektą.
 Gimnazijos direktorius A. Zdanys džiaugėsi mokinių kūrybiškumu, mokytojų iniciatyva ir atsakingu darbu, puikia ugdymo aplinka. Direktoriui pritarė Kultūros rūmų parodų organizatorė O. B. Surdokienė.
 A. Čeplinskienė, technologijų mokytoja, teigė, kad geros idėjos virsta greitai plintančiu virusu – mokinių, norinčių imti molio į rankas, yra visose klasėse. Reikia tik tikėti mokinių kūrybinėmis galiomis ir jas skatinti.
  Mokytojas E. Kraukšlys pakvietė ir vis dar kviečia aplankyti parodą, įvertinti gimnazistų darbus.
Paroda veiks iki kovo 1 dienos.

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.