foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

logotipas apskritime

 

Sūduvos gimnazija paminėjo Lietuvos nepriklausomybės 99-ąsias atkūrimo metines. Renginį organizavo 2a klasės mokinės Laura Kavalėlytė, Gabrielė Vosyliūtė, Greta Vietkauskaitė, Deimantė Plėdytė, Karolina Jaseniauskaitė. Pranešime buvo akcentuojamas Lietuvos laisvės kelias, meilė tėvynei, laisvei ir jos vertei, pagerbti žmonės, kuriems tėvynė - vertybė, didesnė už savąjį buvimą...
 Minėjime III klasės merginos dainavo apie Lietuvą, o šokėjos sušoko laisvės šokį. Po oficialios dalies gimnazijos bendruomenei koncertavo smuiko virtuozas Gediminas Dalinkevičius ir akordionistas Genadijus Zelkovas.
Istorijos mokytoja Genovaitė Gudynienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.