Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

Sūduvos gimnazija paminėjo Lietuvos nepriklausomybės 99-ąsias atkūrimo metines. Renginį organizavo 2a klasės mokinės Laura Kavalėlytė, Gabrielė Vosyliūtė, Greta Vietkauskaitė, Deimantė Plėdytė, Karolina Jaseniauskaitė. Pranešime buvo akcentuojamas Lietuvos laisvės kelias, meilė tėvynei, laisvei ir jos vertei, pagerbti žmonės, kuriems tėvynė - vertybė, didesnė už savąjį buvimą...
 Minėjime III klasės merginos dainavo apie Lietuvą, o šokėjos sušoko laisvės šokį. Po oficialios dalies gimnazijos bendruomenei koncertavo smuiko virtuozas Gediminas Dalinkevičius ir akordionistas Genadijus Zelkovas.
Istorijos mokytoja Genovaitė Gudynienė

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.