atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn
 Š.m. sausio 30 dieną Sūduvos gimnazijoje vyko mūsų mokyklos mokinių meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 12 I –IV klasių gimnazistų.
 Prizines vietas iškovojo 6 mokiniai, kurie dalyvaus miesto konkurse ir gins gimnazijos garbę.
  I vietos laimėtojai: Laura Mitrauskaitė, 3g (mokytoja V. Gurevičienė) ir Rytis Venckevičius,4e (mokytoja K. Rudzevičienė).
 II vieta atiteko Augustei Giedraitytei, 1b (mokytoja D. Bučinskienė) ir Viktorijai Jarašiūtei, 3k, (mokytoja L. Kraukšlienė).
 III vietą pasidalijo Austėja Srazdaitė, 1a (mokytoja R. Benevičienė) ir Paulina Šukevičiūtė, 1c, (mokytoja K. Rudzevičienė).
Džiaugiamės prizininkais ir linkime sėkmės.

Lietuvių kalbos mokytoja Jūratė Vosylienė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.