atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

Sausio 25 d. Sūduvos gimnazijoje dailės mokytoja L. Žaliauskienė ir lietuvių kalbos mokytoja K. Rudzevičienė pakvietė į integruotą dailės ir literatūros pamoką IV klasių mokiniams „Lietuviais esame mes gimę“. Pamokos turinį inspiravo Jono Glavecko dovana Sūduvos gimnazijai – 10 iškilių lietuvių literatūros kūrėjų portretų, sukurtų 2016 m. , eksponuotų Marijampolės kultūros centre, Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Mokiniai buvo supažindinti su portreto žanru dailėje, IVE, IVB klasių mokiniai pristatė namų darbus – įdomiausius portretuose pavaizduotų autorių biografijos ir kūrybos faktus, darbų autorius Jonas Glaveckas pasakojo, kiek jo darbams reikšminga teorija, praktiniai įgūdžiai.

Norinčius pamatyti sauso teptuko technika nutapytus J. Glavecko darbus - M. Mažvydo, K. Donelaičio, Maironio, J. Biliūno, Šatrijos Raganos, V. Mykolaičio – Putino, B. Sruogos, Just. Marcinkevičiaus, M. Katiliškio, J. Kunčino portretus - kviečiame į 325 kabinetą, nuolatinę jų ekspozicijos vietą.

Lietuvių kalbos mokytoja K. Rudzevičienė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.