foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

logotipas apskritime

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

 Sausio 25 d. Sūduvos gimnazijoje dailės mokytoja L. Žaliauskienė ir lietuvių kalbos mokytoja K. Rudzevičienė pakvietė į integruotą dailės ir literatūros pamoką IV klasių mokiniams „Lietuviais esame mes gimę“. Pamokos turinį inspiravo Jono Glavecko dovana Sūduvos gimnazijai – 10 iškilių lietuvių literatūros kūrėjų portretų, sukurtų 2016 m. , eksponuotų Marijampolės kultūros centre, Kalvarijos savivaldybės viešojoje bibliotekoje, Lazdijų rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje. Mokiniai buvo supažindinti su portreto žanru dailėje, IVE, IVB klasių mokiniai pristatė namų darbus – įdomiausius portretuose pavaizduotų autorių biografijos ir kūrybos faktus, darbų autorius Jonas Glaveckas pasakojo, kiek jo darbams reikšminga teorija, praktiniai įgūdžiai.

 Norinčius pamatyti sauso teptuko technika nutapytus J. Glavecko darbus - M. Mažvydo, K. Donelaičio, Maironio, J. Biliūno, Šatrijos Raganos, V. Mykolaičio – Putino, B. Sruogos, Just. Marcinkevičiaus, M. Katiliškio, J. Kunčino portretus - kviečiame į 325 kabinetą, nuolatinę jų ekspozicijos vietą.

Lietuvių kalbos mokytoja K. Rudzevičienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.