foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
DSC 0128
  Gruodžio 7 - 9 dienomis Marijampolėje vyko sveikatingumo konkursas, kurį organizavo Marijampolės savivaldybės sveikatos biuras. Jame dalyvavo ir mūsų gimnazijos komanda, kuriai atstovavo IB klasės moksleiviai: Skirmantas Galinskas, Tomas Glotnys, Karolina Borutaitė ir Paulina Juzėnaitė .
  Konkursas vyko dviem etapais. Pirmas etapas – orientacinės varžybos. Jų metu komanda turėjo judėti pėsčiomis po Marijampolės miesto centrinę dalį ir atlikti organizatorių skirtas užduotis. Atlikusi visas užduotis teisingai, mūsų komanda surinko 45 taškus ir užėmė I vietą. Antrasis etapas – protų mūšis – vyko Marijampolės kultūros centre. Reikėjo atsakyti į klausimus ir atlikti nurodytas užduotis. Šiame etape komanda užėmė II vietą. Susumavus abiejų etapų rezultatus pirmoji vieta atiteko Sūduvos gimnazijos komandai. Moksleiviai gimnazijai parvežė laimėtą prizą - didžiuosius šachmatus.
Kūno kultūros mokytoja Rasa Stakvilevičiūtė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.