Rašinių konkursas „Me esame NATO“

IIIG klasės mokinys Lukas Grubis dalyvavo mokinių rašinių konkurse „Mes esame NATO“, skirtame 20-osioms Lietuvos Respublikos narystės NATO metinėms bei 75-osioms  NATO įkūrimo metinėms. Lukas rašė esė tema „The role of NATO outside of the Alliance“ .
NATO foto
Pasak Luko, dalyvavimas konkurse skatina jauno žmogaus domėjimąsi nacionalinio saugumo ir atsparumo šiuolaikinėms grėsmėms klausimais, ugdo pilietiškumą. Kadangi konkurso esė temos orientuotos į NATO veiklą, tai kartu ir puiki proga detaliau susipažinti su NATO veikla bei jos svarba Lietuvos saugumui, sustiprinti mokinių žinias moderniųjų laikų istorijos, nacionalinio saugumo ir gynybos klausimais – tai ypač svarbu šiandienos aktualijų kontekste.
Anglų kalbos mokytoja Inga Jurčikonytė-Kaminskienė