bukim kartu

2009 m. pavasarį gimnazijos socialinė pedagogė Dalia Lodienė  bendradarbiaudama su visuomenine organizacija GELBĖKIT VAIKUS,   gimnazijoje įkūrė mokinių priešsmurtinę grupę „Būkime kartu“.
Bėgant metams, keičiasi grupės sudėtis, vieni mokiniai  baigia gimnaziją ir palieka grupę, tačiau kasmet ji pasipildo naujais, aktyviais, pareigingais  mokiniais. Priešsmurtinės grupės tikslai išlieka panašūs – siekiame nuoširdaus bendravimo, stengiamės išklausyti, išgirsti nuskriaustąjį, suprasti ir padėti keistis tiems, kurie linkę tyčioti, įžeisti.
Grupės nariai :
GABIJA BALIUKONYTĖ IIA
AGNĖ CIPLYTĖ IIA
MONIKA PEČIULYTĖ IIA
EVELINA PAŠKEVIČIŪTĖ IIIF
UGNĖ TUMASONYTĖ IIA
Grupės veikla.
Grupės narių iniciatyva gimnazijoje organizuojama popietė „Kartu šilčiau“, skirta naujai į gimnaziją atvykusiems mokiniams. Kiekvienais metais dalyvaujame Vaikų linijos inicijuojamoje akcijoje „Savaitė be patyčių“. Rengiame įvairias viktorinas, akcijas, skirtas Tarptautinei  tolerancijos dienai, Pasaulinei dienai be tabako, AIDS/ŽIV dienai, Tarptautinei dienai be smurto prieš vaikus paminėti.  Organizuojame apklausas, interviu, siekdami išsiaiškinti gimnazijos mokinių ir mokytojų savijautą, požiūrį į patyčias, smurtą bei kt. Advento laikotarpyje organizuojame gerumo akciją ir vykstame į Marijampolės tėviškės vaikų namus, kur  dalinamės Šv. Kalėdų laukimo džiaugsmu su mažaisiais namų auklėtiniais, dovanojame jiems šilumą, džiaugsmą, buvimą kartu bei atminimo dovanėlę.
Taigi, mūsų priešsmurtinė grupė „Būkime kartu“ laiko veltui neleidžia. Gyvename draugiškai, nebijome padėti kitiems,  o patys šioje organizacijoje jaučiamės kaip antruose namuose. Tad kviečiame prisijungti naujus narius, kurie įvairiomis idėjomis ir iniciatyvomis  galėtų paįvairinti mūsų veiklą.
Mokinius, norinčius prisijungti prie grupės „Būkime kartu“ narių, prašome kreiptis į socialinę pedagogę Dalią, 110 kab.

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.