foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

centras    Nuo rugsėjo 22 d. gimnazijoje  pradeda veikti konsultacinis ugdymo centras. Tai kiekvienam vaikui pagalbos mokykla, teikianti individualias ir/ar grupines mokytojo konsultacijas spragoms likviduoti, gilinti žinias, mokytis papildomai norimų dalykų, pasiruošti brandos egzaminams, olimpiadoms ar konkursams. 

Centro tikslas – sudaryti sąlygas kiekvienam mokiniui sėkmingiau mokytis bei patirti mokymosi sėkmę.

 

KONSULTACINIO UGDYMO CENTRO MOKYTOJŲ
DARBO GRAFIKAS (2017 m. rugsėjis)

 

 

Eil. Nr.

Vardas, pavardė

Dalykas

Kabinetas

Kurioms klasėms skirtas?

Kada vyks konsultacija (sav. diena, pamoka)?

1.

Lina Strumskienė

matematika

232 kab.

III kl. gabiems mokiniams

IV kl. gabiems mokiniams

Trečiadienis, 7 pamoka

Trečiadienis, 8 pamoka

2.

Danutė Gudynienė

matematika

106 kab.

II kl. spragoms  šalinti

Ketvirtadienis, 8 pamoka

3.

Neringa Brusokienė

matematika

232 kab.

I kl. visiems mokiniams

Pirmadienis, 8 pamoka

4.

Rasa Tumosienė

matematika

108 kab.

III kl. spragoms šalinti

Pirmadienis, 8 pamoka

5.

Rūta Antulionienė

matematika

209 kab.

IV kl. visiems mokiniams

Trečiadienis, 0 pamoka

6. 

Laimutė Kraukšlienė

lietuvių k.

326 kab.

Konsultacijos pagal individualius poreikius I-IV

Trečiadienis, 7 pamoka

7.

Daiva Bučinskienė

lietuvių k.

208 kab.

Konsultacijos pagal individualius poreikius I-II

Antradienis, 7 pamoka

8. 

Virginija Zabilevičienė

lietuvių kalba

307 kab.

Konsultacijos pagal individualius poreikius I-IV kl. mokiniams

Įvairių gebėjimų III-IV klasių mokiniams

Pirmadienis, 1 pamoka

Penktadienis, 6 pamoka

9.

Virginija Gurevičienė

lietuvių kalba

337 kab.

Kūrybinių gebėjimų ugdymas III-IV kl. mokiniams

Pirmadienis, 7 pamoka

10.  

Kristina Rudzevičienė

lietuvių kalba

325 kab.

Konsultacijos pagal individualius poreikius I-IV kl. mokiniams

Ketvirtadienis, 7 pamoka

11.  

Jūratė Vosylienė

lietuvių kalba

325 kab.

Konsultacijos pagal individualius poreikius III-IV kl. mokiniams

Pirmadienis, 7 ir 8 pamokos

12. 

Reda Benevičienė

lietuvių kalba

206 kab.

Konsultacijos pagal individualius poreikius I-IV kl. mokiniams

Trečiadienis, 8 pamoka

13. 

Audronė Vaičiulienė

lietuvių kalba

319 kab.

Teksto kūrimas III kl. įvairių gebėjimų mokiniams

Ketvirtadienis, 8 pamokos

14.

Džuljeta Gaižauskienė

lietuvių kalba

207 kab.

I ir III klasių mokiniams spragų šalinimui

Trečiadienis, 7 pamoka

Penktadienis, 7pamokos

15. 

Marija Labačiauskienė

istorija

306 kab.

I-IV kl. spragoms šalinti

I-IV kl. gabiems mokiniams

Trečiadienis, 8 pamoka

Ketvirtadienis, 8 pamoka

16.  

Vaida Pituškienė

istorija

301 kab.

I- IV kl. gabiems mokiniams

IV kl. gabiems mokiniams

Trečiadienis,  8 pamoka

Ketvirtadienis, 8 pamoka

17. 

Genovaitė Gudynienė

istorija

146 kab.

I kl. spragoms šalinti

Ketvirtadienis, 8 pamoka

18.

Danguolė Balkauskienė

geografija

328 kab.

I-IV kl. mišri grupė pagal poreikius spragoms šalinti ir gabiems mokiniams

Ketvirtadienis, 8 pamoka

19.

Rūta Paltanavičienė

geografija

201 kab.

I-IV kl.  mokiniams spragoms šalinti

Antradienis, 6 pamoka

20.

Gintarė Baltrūnienė

anglų kalba

214 kab.

III kl. stipriems mokiniams žinių gilinimui

Ketvirtadienis, 8 pamoka

21.

Kristina Paulėkienė

anglų kalba

311 kab.

IV kl. silpniems mokiniams spragų šalinimui

Penktadienis,7 pamoka

22.

Aušra Laukaitienė

anglų kalba

100 kab.

III kl. mokiniams spragų šalinimui

Ketvirtadienis, 8 pamoka

23. 

Stasė Leknickienė

anglų kalba

317 kab.

II kl. mokiniams spragų šalinimui

Ketvirtadienis, 8 pamoka

24.

Irena Mitrulevičienė

anglų kalba

211 kab.

I kl. mokiniams spragų šalinimui

Ketvirtadienis, 8 pamoka

25. 

Gintarė Matulevičienė

anglų kalba

338 kab.

IV kl. mokiniams spragų šalinimui

Trečiadienis, 8 pamoka

26.

Jūratė Rudminienė

anglų kalba

226 kab.

IV kl. mokiniams spragų šalinimui

Trečiadienis,8 pamoka

27.  

Inga Jurčikonytė - Kaminskienė

anglų kalba

300 kab.

III kl. mokiniams dalyko žinių gilinimui

Trečiadienis, 1 pamoka

28. 

Jūratė Spūdienė

rusų kalba

212 kab.

IV kl. gabiems mokiniams

Pirmadienis, 8 pamoka

29. 

Virginija Kirtiklienė

fizika

241 kab.

I-IV kl. įvairių gebėjimų mokiniams

Trečiadienis, 8 pamoka

30. 

Audronė Valiukienė

fizika

240 kab.

I-IV kl. įvairių gebėjimų mokiniams

Antradienis, 8 pamoka

31.

Daiva Uckienė

chemija

333 kab.

I-II kl. spragų šalinimas

Trečiadienis, 8 pamoka

32.

Violeta Januškaitienė

chemija

334 kab.

III kl. gabiems mokiniams (išplėst kursas)

I-II kl. įvairių poreikių mišri grupė

Trečiadienis, 8 pamoka

Ketvirtadienis, 7 pamoka

33. 

Aušrelė Taputienė

biologija

145 kab.

III kl. gabiems mokiniams (išplėst. kursas)

Pirmadienis, 7 pamoka

34.  

Gražina Valančienė

biologija

144 kab.

I-IV kl. mišri grupė pagal poreikius

Pirmadienis, 8 pamoka

35.   

Lina Kasperavičienė

biologija

146  kab.

I-II kl. gabiems mokiniams

Pirmadienis, 7 pamoka

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.