Gerb. tėveliai,

2019 m. spalio 22 d. (antradienį) 17.30 val. Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
I klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
II, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

Administracija

Prašyme nurodyti pageidaujamus terminus, dienas ir valandas, taip pat savo, kaip fizinio ar juridinio asmens, duomenis, adresą, telefono numerį, el-paštą, nuomos paskirtį.
Prašymai iki 2019 spalio mėn. 21 d. 16.00 val. pristatomi į Sūduvos gimnazijos raštinę (su parašais asmenų, ketinančių sudaryti sutartis) ir užregistruojami.
Patalpas apžiūrėti galima nuo 2019 spalio mėn. 18 d. nuo 8.00 iki 12.00 val. kreipiantis į dir. pav. ūkiui Romą Ambrasą tel.nr. 8 699 65966.
Konkursas įvyks 2019 spalio mėn. 22 d. 13.00 val. 216 kab. Nuomos sutarčių pasirašymas ir turto perdavimas vyks nuo 2019 spalio mėn. 31 d.
Direktoriaus pavaduotojas ūkiui
Romas Ambrasas
Marijampolės Sūduvos gimnazija skelbia mažos vertės pirkimą skelbiamos apklausos būdu belaidžio telefoninio ryšio įsigijimui nuo 2019 m. gegužės 30 d. 24-erių mėnesių laikotarpiui su sąlyga pratęsti 1-ius metus nekeičiant sutarties sąlygų.
  1. Abonentinių SIM kortelių skaičius 8 vnt. (su senais numeriais) ir 1 nauja SIM kortelė su nauju numeriu. Iš viso 9 vnt. SIM kortelių.
  2. Reikalavimai prioriteto tvarka:
          2.1. 1 min. kaina Lietuvoje ir ES šalyse už minimalų mokestį.
          2.2. Interneto kiekis ne mažiau kaip 3 GB vienam mėnesiui (4 SIM kortelės) ir 5 SIM kortelės be internetinio ryšio.
          2.3. Nuolaidos telefono aparatams įsigyti.
  1. Komercinius pasiūlymus pateikti iki 2019 m. gegužės 20 d. 15.00 val. elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., nurodant įmonės rekvizitus, pagrindinius rodiklius (leidimus, licencijas ir t.t). Komerciniai pasiūlymai turi būti pasirašyti atsakingo asmens, nurodant kontaktinį numerį ir elektroninį paštą.
  2. Vertinimo kriterijai: ekonomiškai naudingiausias pasiūlymas.
  3. Kilus klausimams, kreiptis į viešųjų pirkimų organizatorių Romą Ambrasą, mob. 8 699 65966.
Viešųjų pirkimų organizatorius                 direktoriaus pavaduotojas ūkiui Romas Ambrasas

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.