logotipas apskritime

Eksternas Sūduvos gimnazijos direktoriui iki vasario 24 dienos teikia prašymą dėl leidimo perlaikyti pasirinktą egzaminą/egzaminus (gali teikti prašymą pasibaigus prašymų teikimų laikui, bet ne vėliau kaip likus 7 darbo dienoms iki pakartotinės sesijos pradžios, – Kauno miesto bazinės mokyklos vadovui).
Kartu su prašymu eksternas privalo pateikti:
  1. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar leidimą gyventi Lietuvoje) arba vairuotojo pažymėjimą.
  2. Vidurinį išsilavinimą liudijantį dokumentą (brandos atestatą, profesinės ar aukštesniosios mokyklos diplomą, jei vidurinis išsilavinimas įgytas Lietuvoje);
Pateikęs prašymą, eksternas ne vėliau kaip kitą darbo dieną banko pavedimu sumoka 14,48 eurų už kiekvieną pasirinktą dalyko brandos egzaminą. Pavedime kaip gavėją nurodo Marijampolės Sūduvos gimnaziją, įst. kodas 300594972, mokėjimo paskirties langelyje nurodo „Apmokėjimas už brandos egzaminus“. Taip pat šiame langelyje nurodo eksterno vardą ir pavardę. Banko sąskaita LT22 7044 0600 0569 0595, bankas AB SEB bankas.
Bazinė mokykla įmokas už brandos egzaminus naudoja eksternų registravimo, brandos egzaminų organizavimo, vykdymo ir vertinimo išlaidoms apmokėti.

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.