foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Nuo vasario 13d. iki vasario 15d. gimnazijoje direktoriaus 2018 m. vasario 12d. įsakymu yra skelbiama gripo epidemija ir nutraukiamas ugdymo procesas mokiniams. Mokytojai išnaudos netradicinio ugdymo galimybes („be sienų“, nuotoliniu būdu, savarankiško/individualaus mokymosi formas ir kt.)  ir E dienyne skirs užduotis mokiniams, nesergantiems gripu ir galintiems mokytis savarankiškai, ypač abiturientams, kuriems kiekviena mokymosi minutė yra prasminga ir svarbi.

Administracija

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.