Gerb. tėveliai,

2019 m. spalio 22 d. (antradienį) 17.30 val. Sūduvos gimnazijoje organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
I klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
II, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!

Administracija

reasmus

Projektas skirtas:
I-II klasių mokiniams: atsakingiems, aktyviems, kūrybingiems, atviriems naujai patirčiai, siekiantiems bendrų rezultatų, motyvuotiems, bendraujantiems ir nebijantiems iššūkių. Projekto kalba- anglų.
Jei nestokoji aukščiau išvardintų savybių ir nori pasinerti į tarptautinę veiklą, aplankyti kitą šalį bei įgyti neįkainojamos patirties, skubėk pildyti paraiškos formą iki spalio 18. Paraiškos formą galima rasti paspaudus žemiau esančią nuorodą.
P.S. Priklausomai nuo dalyvių skaičiaus bus vykdoma atranka remiantis pareiškėjo asmeniniais gebėjimais, anglų kalbos žiniomis, patirtimi, rekomendacijomis.
Kilus klausimų kreiptis į projekto koordinatorę Jūratę Rudminienę (226 kabinetas), el.paštas Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , tel.nr.: 8 650 44640.
Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas, reaguodamas į vyraujančias tendencijas, bei įvertinęs geriausią kitų šalių patirtį, sukūrė interaktyvią interneto svetainę jaunimui nuo keturiolikos metų – www.askritiskas.lt (turi ir mobilią versiją).
Interneto svetainės turiniu siekiama tinkamai informuoti jauną žmogų, suteikiant žinių apie psichoaktyviąsias medžiagas, jų vartojimo poveikį ir rizikas. Taip pat skatinti būti atviru bendrauti, veikti, nebijoti iššūkių ir atsakomybės, o svarbiausia – sveikai ir įdomiai gyventi, pasitikėti savimi.
Interneto svetainė turi 9 rubrikas, kuriose jaunuoliai gali rasti jiems aktualios informacijos pradedant informaciniais vaizdo klipais, filmų ar serialų rekomendacijomis, baigiant informacija apie galimybes gauti ar suteikti pagalbą draugui.
Puiki galimybė sužinoti, klausti, padėti sau ir draugui.
PASINAUDOK IR TU.

Kviečiame atkreipti dėmesį, į išskirtinį koncertą Marijampolėje! Išgirskite legendinius Vivaldžio "Metų laikus" atliekamus Filharmonijos Nacionalinio simfoninio orkestro ir Naujų idėjų kamerinio orkestro NIKO rugsėjo 18 d., trečiadienį (kitą savaitę), 18 val., Marijampolės kultūros centre.

09 18 NIKO

Nuoroda į bilietus ir daugiau informacijos: https://www.bilietai.lt/lit/renginiai/koncertai/xxi-a-metu-laikai-lnso-niko-gelgotas-293483/

Bilietai siūlomi itin prieinamomis kainomis: 8, 10 ir 12 Eur. Susidarius grupėms virš 10 žmonių, organizatoriai labai mielai pritaikys papildomas nuolaidas Sūduvos gimnazijos darbuotojams ir šeimoms.

Stovyklos pav.

Vieta

Dalyvių sk.

Reikalinga pagalba iš LK

Atsakingi

I-II UP jaunųjų šaulių vasaros stovykla

„Gintaro“ poilsevietė Jurgežeriai, Kalvarijos sav.

2019-06-24/29

4ŠR vado pavaduotojas Raimundas Mertinkaitis

mob. 8-699-68290

LŠS 4 ŠR vadas Kęstutis Pileckas

mob. 8 694 61682;

I- II UP jaunųjų šaulių vasaros stovykla

Kazlų Rūdos poligonas arba Vytenio BPLB, Marijampolė

2019-07-08/13

I-II UP jaunųjų šaulių vasaros stovykla

„Gintaro“ poilsevietė Jurgežeriai, Kalvarijos sav.

2019-08-05/10

Instruktoriai

P.S. Stovyklautojų sąrašus siūsti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. nurodant vardą, pavardę, gimimo datą, iš kur turi atvykti, adresas, kontaktai (tel. Nr. el. paštas, kad galėtume atsiųsti reikiamus dokumentus). Stovyklos kaina 15 Eur.

ATMINTINĖ I-II UGDYMO PAKOPOS STOVYKLOS

Tėvų sutikimas 2019-06-24-29 d.

Tėvų sutikimas 2019-07-08-13

Tėvų sutikimas 2019-08-05-10

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.