foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

 

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Sveikatiada logo PNG

 

Be pavadinimo

 

 
 

Erasmus+

003

logo3europe

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

Lapkričio 14-20 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai kartu su lydinčiomis mokytojomis lankėsi Prancūzijoje, kur dalyvavo Erasmus+ projekto „Making Art Together Brings Us Closer“ veiklose. Šio pirmojo mobilumo metu susitikome su kitų šalių projekto dalyviais iš Rumunijos, Italijos bei Prancūzijos. Kadangi projektas glaudžiai susijęs su kūrybiškumo ugdymu, turėjome puikią galimybę išbandyti save įvairiuose vaidmenyse, pritaikyti turimas žinias ir pasisemti naujos patirties. Projekto koordinatorė Prancūzija suteikė progą pažinti šios šalies kultūros ypatumus. Gyvendami šeimose, vykdami į mokyklą, ragaudami vietinio maisto, dalyvaudami kasdienėse veiklose, pasijutome tikrais prancūzais, kas padėjo suvokti mūsų skirtumus, atrasti panašumus bei įveikti stereotipines nuostatas. Lankymasis ir piešimas/tapymas vietose, kur kadaise tapė vienas iškiliausių prancūzų menininkų Paul Cezanne, virto neįkainojama patirtimi.

      Pietų Prancūzija tikrai turi ką pasiūlyti... Neapsakomo grožio gamta, Šv. Viktorijos kalno didybė, Provanso Ekso fontanai, Marselio uostas bei architektūra, Viduržemio jūros pakrantė... Ne veltui tai tapo įkvėpimu ne vienam menininkui. Todėl labai džiaugiamės galimybe pamatyti visa tai savo akimis ir nekantraujame įgyta patirtimi pasidalyti su savo gimnazijos bendruomene. Ten mes kūrėme meną. Bendraudami, keisdamiesi idėjomis, derindami savo skirtybes kūrėme meną kartu ir tai mus suartino. Toks ir yra šio projekto tikslas. Todėl nekantriai laukiame, kad antro mobilumo metu pavasarį, šįkart Rumunijoje, mūsų gimnazijos mokiniai taip pat patirtų neišdildomų įspūdžių bei pradėtų žvelgti į pasaulį tikro europiečio akimis.

Projekto koordinatorė Jūratė Rudminienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 
 
askritiskas
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.