foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Priimtų į I ir II gimnazijos klases mokinių sąrašas 2019-2020 mokslo metams

 
Klasių sėdėjimo planas
sc "SŪDUVA" stadione.
(GREITAI)

Erasmus+

003

logo europe

2016m. rugsėjo mėnesio pradžioje mūsų gimnazijoje startavo tarptautinis Erasmus+ K2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projektas Making Art Together Brings Us Closer, finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, kurias administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo Mainų Paramos Fondas.
   Mūsų gimnazija bendradarbiauja su kolegomis iš trijų šalių: Prancūzijos (Lycée Georges Duby), Rumunijos (Liceul De Arte Vizuale Romulus Ladea) bei Italijos (Liceo Scientifico Statale ,,G. Galile“). Projekto tikslas ugdyti mokinių kūrybiškumą, skatinti atrasti bei demonstruoti savo talentus, gerinti gebėjimus dirbant su informacinėmis technologijomis, skatinti kalbų įvairovę, ugdyti įgūdžius ir gebėjimus, reikalingus šiuolaikinėje darbo rinkoje.
   Projekto trukmė - 2 metai. Pirmasis susitikimas suplanuotas lapkričio 14-20 dienomis Prancūzijoje. Projekto metu mokiniai ne tik susipažins su kitų šalių kultūra, bet ir gilinsis į jų meninį paveldą, išbandys save įvairiuose vaidmenyse. Tikimės, tai juos padrąsins priimti gyvenimo iššūkius, domėtis naujovėmis, dalintis savosiomis patirtimis.
Projekto koordinatorė Jūratė Rudminienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.