logotipas apskritime

DSC 5666

Projekto dalyviai  iš Lietuvos oro uosto iškeliavo lapkričio 18 dieną. Atvyko į Italijos oro uostą Baryje.

Lapkričio19  mokiniai turėjo galimybę apsiprasti naujuose namuose, susipažinti su šeimomis ir Bitonto miestu.

Lakpričio 20  važiavome į Castel Del Monte pilį, kuri yra vienas tobuliausių viduramžių statinių. 1996m. pilis jau buvo įtraukta į UNESCO PASAULIO paveldo objektų sąrašą. Šioje pilyje buvo atliekama daug veiklų: vieni mokiniai piešė, kiti filmavosi. Dar aplankėme TRANI katedrą

Lapkričio 21 tapėme ant sienų mokykloje ( Erasmus ženklą ), vėliau projekto dalyviai su savo mokytojais keliavo aplankyti Giuseppe De Nittis muziejaus. Vakare su mokiniais iš įvairių šalių tęsėme filmavimą, atskleidusį įvairius talentus ir gebėjimus.

Lapkričio22 darbavomės mokykloje, vykome su mokytojais į Bitonto miesto senamiestį, susipažinome su miesto meru, aplankėme katedrą ir nacionalinę galeriją, o vakare laukė mokyklos teritorijoje šeimų ir draugų vakaras su pagamintais nacionaliniais patiekalais.

Lakpričio23 važiavome į Materą, pamatėme, kur buvo filmuoti žinomi filmai,  vienas iš jų -,,Kristaus kančia." Tą dieną mokiniai  daug keliavo, apžiūrėjo apylinkes ir buvo daug piešimo užsiėmimų.

Lakpričio 24 vėl dirbame  su Erasmus programos logotipu, vyko vaikų generalinė repeticija prieš didįjį pasirodymą Bitonto teatro salėje, o vakarą vainikavo  renginys ,, Muzika: MatBuc sujungia kultūras."

Lapkričio25 – paskutinę viešnagės dieną - visi programos dalyviai atsisveikino vieni su kitais, pasirūpino lauktuvėmis artimiesiems ir vėl į Bario oro uostą, iš kurio išskridome į Lietuvą.

Viešnagė praturtino ir pradžiugino jos dalyvius.

Milda Zacharašaitė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.