foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Priimtų į I ir II gimnazijos klases mokinių sąrašas 2019-2020 mokslo metams

 
Klasių sėdėjimo planas
sc "SŪDUVA" stadione.
(GREITAI)

Erasmus+

003

logo europe

Atgal  Nuotrauka 1/2  Pirmyn

 2017m. gegužės 18 d. 6 val. ryte penkios Marijampolės Sūduvos gimnazijos 2C klasės mokinės: Kornelija Skarolskytė, Airinga Naujokaitė, Paulina Čingaitė, Adriana Giliūtė ir Danielė Vaškelytė, kartu su lydinčiomis mokytojomis Jūrate Rudminiene ir Loreta Žaliauskiene išvyko į Rumuniją dalyvauti Erasmus projekte. Šioje mainų programoje iš viso dalyvauja keturios Europos Sąjungos valstybės, į kurias keliauti, pasirodo, yra taip įdomu. Tai Prancūzija, Italija, Rumunija ir Lietuva. Projektas truko septynias dienas.
  Visos projekto dalyvės gyveno projekto dalyvių rumunų, kurie jau po metų apsilankys Lietuvoje, šeimose. Savaitę trukusi kelionė buvo suplanuota nuo 8 val. ryto iki 18 val. vakaro. Dienos buvo kupinos veiklų, kelionių po gretimus miestus, lankytinas vietas. Projekto metu kūrėme filmą pagal dalyvių parašytą scenarijų apie kūrybiškumą, vieni iš kitų ėmėme interviu, tyrinėjome Brancusi darbus, juos piešėme, užsiėmėme žemės menu, lipdyba iš molio, eskizavimu, fantazavome apie ateitį, jos žmones ir visa tai atspindėjom darbuose.
  Matbuc projektas - paremtas šūkiu „Making art together brings us closer!“ . Šis projektas specializuojasi meno srityje, bet pagrindinis tikslas yra suvienyti dalyvius, bendrauti, pažinti kitas kultūras, patobulinti savo anglų kalbos žinias, skleisti kūrybiškumą, patobulėti, nebijoti ir tiesiog smagiai ir įdomiai praleisti laiką. Būtent tokios ir yra priežastys, dėl kurių dalyviai nusprendė įsijungti į projektą. Paskutinę dieną dalyvės, nors ir patyrusios šiek tiek sunkumų, nebenorėjo grįžti atgal. Jos liko absoliučiai patenkintos ir jau dabar laukia į Lietuvą kitais metais atvykstančių savo naujų draugų iš Rumunijos, Italijos ir Prancūzijos bei tikisi patirti naujų išbandymų ir linksmybių.
2C kl. mokinė Kornelija Skarolskytė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.