foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

Erasmus+

003

logo europe

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

 2017m. gegužės 18 d. 6 val. ryte penkios Marijampolės Sūduvos gimnazijos 2C klasės mokinės: Kornelija Skarolskytė, Airinga Naujokaitė, Paulina Čingaitė, Adriana Giliūtė ir Danielė Vaškelytė, kartu su lydinčiomis mokytojomis Jūrate Rudminiene ir Loreta Žaliauskiene išvyko į Rumuniją dalyvauti Erasmus projekte. Šioje mainų programoje iš viso dalyvauja keturios Europos Sąjungos valstybės, į kurias keliauti, pasirodo, yra taip įdomu. Tai Prancūzija, Italija, Rumunija ir Lietuva. Projektas truko septynias dienas.

Skaityti daugiau...

logo3europe

Atgal  Nuotrauka 1/3  Pirmyn

Lapkričio 14-20 dienomis mūsų gimnazijos mokiniai kartu su lydinčiomis mokytojomis lankėsi Prancūzijoje, kur dalyvavo Erasmus+ projekto „Making Art Together Brings Us Closer“ veiklose. Šio pirmojo mobilumo metu susitikome su kitų šalių projekto dalyviais iš Rumunijos, Italijos bei Prancūzijos. Kadangi projektas glaudžiai susijęs su kūrybiškumo ugdymu, turėjome puikią galimybę išbandyti save įvairiuose vaidmenyse, pritaikyti turimas žinias ir pasisemti naujos patirties. Projekto koordinatorė Prancūzija suteikė progą pažinti šios šalies kultūros ypatumus. Gyvendami šeimose, vykdami į mokyklą, ragaudami vietinio maisto, dalyvaudami kasdienėse veiklose, pasijutome tikrais prancūzais, kas padėjo suvokti mūsų skirtumus, atrasti panašumus bei įveikti stereotipines nuostatas. Lankymasis ir piešimas/tapymas vietose, kur kadaise tapė vienas iškiliausių prancūzų menininkų Paul Cezanne, virto neįkainojama patirtimi.

Skaityti daugiau...

logo europe

2016m. rugsėjo mėnesio pradžioje mūsų gimnazijoje startavo tarptautinis Erasmus+ K2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projektas Making Art Together Brings Us Closer, finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis, kurias administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo Mainų Paramos Fondas.
   Mūsų gimnazija bendradarbiauja su kolegomis iš trijų šalių: Prancūzijos (Lycée Georges Duby), Rumunijos (Liceul De Arte Vizuale Romulus Ladea) bei Italijos (Liceo Scientifico Statale ,,G. Galile“). Projekto tikslas ugdyti mokinių kūrybiškumą, skatinti atrasti bei demonstruoti savo talentus, gerinti gebėjimus dirbant su informacinėmis technologijomis, skatinti kalbų įvairovę, ugdyti įgūdžius ir gebėjimus, reikalingus šiuolaikinėje darbo rinkoje.
   Projekto trukmė - 2 metai. Pirmasis susitikimas suplanuotas lapkričio 14-20 dienomis Prancūzijoje. Projekto metu mokiniai ne tik susipažins su kitų šalių kultūra, bet ir gilinsis į jų meninį paveldą, išbandys save įvairiuose vaidmenyse. Tikimės, tai juos padrąsins priimti gyvenimo iššūkius, domėtis naujovėmis, dalintis savosiomis patirtimis.
Projekto koordinatorė Jūratė Rudminienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.