Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

2013 m. lapkričio 6-12 dienomis Gvadelupėje (Prancūzija) vyko pirmasis Comenius projekto ,,What we need is Europe: united in diversity“ šalių partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Juknelienė ir anglų k. mokytoja Sigita Grinkutė. Susitikimą organizavo Lycée Chevalier de Saint-Georges mokykla, viena iš 7, dalyvaujančių šiame projekte. Susitikimo tikslas - projekto veiklų aptarimas ir konsultavimasis dėl tolimesnės eigos.

Skaityti daugiau...

Marijampolės Sūduvos gimnazija pradeda dalyvavimą Comenius daugiašaliame mokyklų partnerysčių projekte „What We Need in Europe: United in Diversity“. Direktoriui pasirašius sutartį, mokykla gavo 21,000 € dotaciją. Projektas yra finansuojamas remiant Europos Komisijai. Comenius mokyklų patrnerystė yra Mokymosi visą gyvenimą programos dalis, kurią administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo mainų paramos fondas. Šioje partnerystėje dalyvauja 8 partnerės šalys. Tai: projekto koordinatoriai Rumunija (Liceul “SIMION STOLNICU”), Turkija (Konak Mithatpasha Technical and Industrial Vocational Highschool), Lietuva (Marijampolės Sūduvos Gimnazija), Graikija (2 GENIKO LYKEIO IOANNINON), Čekija (Gymnázium Voděradská), Prancūzija (LYCEE PIERRE MENDES-FRANCE), Prancūzija (LYCEE POLYVALENT BAIMBRIDGE 2), Italija (Liceo Scientifico "Alfano da Termoli").

Projektas bus įgyvendinamas nuo 2013 m. rugsėjo mėnesio iki 2015 m. liepos mėnesio.

Projekto koordinatorė Gintarė Baltrūnienė

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.