foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
2013 m. lapkričio 6-12 dienomis Gvadelupėje (Prancūzija) vyko pirmasis Comenius projekto ,,What we need is Europe: united in diversity“ šalių partnerių susitikimas, kuriame dalyvavo gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Juknelienė ir anglų k. mokytoja Sigita Grinkutė. Susitikimą organizavo Lycée Chevalier de Saint-Georges mokykla, viena iš 7, dalyvaujančių šiame projekte. Susitikimo tikslas - projekto veiklų aptarimas ir konsultavimasis dėl tolimesnės eigos.

Skaityti daugiau...

Marijampolės Sūduvos gimnazija pradeda dalyvavimą Comenius daugiašaliame mokyklų partnerysčių projekte „What We Need in Europe: United in Diversity“. Direktoriui pasirašius sutartį, mokykla gavo 21,000 € dotaciją. Projektas yra finansuojamas remiant Europos Komisijai. Comenius mokyklų patrnerystė yra Mokymosi visą gyvenimą programos dalis, kurią administruoja Lietuvos Respublikos Švietimo mainų paramos fondas. Šioje partnerystėje dalyvauja 8 partnerės šalys. Tai: projekto koordinatoriai Rumunija (Liceul “SIMION STOLNICU”), Turkija (Konak Mithatpasha Technical and Industrial Vocational Highschool), Lietuva (Marijampolės Sūduvos Gimnazija), Graikija (2 GENIKO LYKEIO IOANNINON), Čekija (Gymnázium Voděradská), Prancūzija (LYCEE PIERRE MENDES-FRANCE), Prancūzija (LYCEE POLYVALENT BAIMBRIDGE 2), Italija (Liceo Scientifico "Alfano da Termoli").

Projektas bus įgyvendinamas nuo 2013 m. rugsėjo mėnesio iki 2015 m. liepos mėnesio.

Projekto koordinatorė Gintarė Baltrūnienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.