Jau 13 – tą pavasarį vyksta Sūduvos ir Lentvario M. Šimelionio gimnazijų bendras projektas – Raštingiausio mokinio konkursas. Šiemet jame dalyvavo 43 mūsų gimnazijos mokiniai. Tradicija tapo gegužės 7 – ąją , minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, pagerbti raštingiausius gimnazijos mokinius.
I vieta: Gabija Liūtaitė, IA, Roberta Rudminaitė, IE, Augustas Čeplikas, IIC, Goda Marija Steponavičiūtė, IIIA, Miglė Daugirdaitė, IVB.
II vieta: Lukas Galavočius, IE, Iveta Ragauskaitė, IIC, Gustė Kilinskaitė, IIA, Miglė Seiliūtė, IIIC, Brigita Kemerzūnaitė, IIIC, Danielė Vaškelytė, IVA, Kotryna Mažonaitė, IVB.
III vieta: Deimantė Keršulytė, IF, Adrija Vyšniauskaitė, IIA , Kamilė Pupkytė, IIIC, Indrė Balaikaitė, IVC.
                         Nugalėtojų laukia gimnazijos dovana – ekskursija po Dzūkiją. Sveikiname‼
                                                                                          Lietuvių kalbos mokytoja Virginija Zabilevičienė

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.