foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
„Menka garbė svetimom kalbom kalbėti,
                                           didi gėda savos gerai nemokėti.“
                                                                                                            J.Jablonskis  
Jau dvyliktą pavasarį mūsų gimnazijoje vyksta Raštingiausio mokinio konkursas. Šiais metais jame dalyvavo  55 mokiniai. Tapo tradicija gegužės 7-ąją, minint Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną, pagerbti raštingiausius mokinius. Gimnazijos direktorius A.Zdanys įteikė padėkos raštus konkurso nugalėtojams. Sveikiname!
I vietos laimėtojais tapo Augustas Čeplikas ( IC), Brigita Kemerzūnaitė (IIC), Laura Žaliabarštytė (IIIG), Roberta Nevieraitė ( III C), Indrė Balaikaitė (IIIC), Erika Spūdytė ( III C), Inga Pauliukonytė (IVE).
II vietą užėmė Fausta Paškevičiūtė ( IC), Goda Steponavičiūtė ( II A),  Miglė Daugirdaitė( III B),  Liveta Manuchovaitė ( III A), Rusnė Aldakauskaitė ( IV F),  Deimilė Čirvinskaitė ( IVF).
III vieta atiteko Aušrai Meškelevičiūtei ( IA), Adrijai Vyšniauskaitei (IA),  Augustei Giedraitytei   ( IIB), Indrei Valiukaitei (IIIC),  Laurynai Kavalėlytei ( III A),  Viktorijai Blažytei ( IVG),  Domantei Tereškevičiūtei( IVH),  Gabrielei Čėjauskaitei ( IV H).
                                                                                       Lietuvių kalbos mokytoja V. Zabilevičienė

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.