20180503 143403
Gegužės mėn. 03 d. Sūduvos gimnazijos IIC klasės mokinių komanda Petro Kriaučiūno bibliotekoje dalyvavo protų mūšyje ,,Ir kas gi mus nugalės...”, skirtame Lietuvos nepriklausomybės kovoms, rezistencinio pasipriešinimo Lietuvoje įvykiams ir Marijampolės miesto istorijai atminti.
 Protmūšis paskatino domėjimąsi ne tik Lietuvos, bet ir Sūduvos krašto istorija. Atlikome interaktyvias užduotis ir sužinojome naujos, įdomios informacijos apie partizanus, jų gyvenimą. Džiaugiamės, jog pavyko laimėti pirmąją vietą ir už tai esame dėkingi savo istorijos mokytojai Marijai Labačiauskienei, kuri mums padėjo ruoštis, skyrė savo laiką ir dalijosi sukauptomis žiniomis.
Miglė Seiliūtė, IIC klasė

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.