daiva
VDU Katalikų teologijos fakultetas organizavo respublikinį 9-12 klasių mokinių meninių - mokslinių darbų konkursą ,,Laisvės kontūrai".
 Konkurso tikslas- ugdyti vyresniųjų klasių moksleivių atsakingą požiūrį į meilę, lytiškumą, žmogaus gyvybę ir pagarbą visai kūrinijai. Šiame konkurse dalyvavo 100 mokinių iš įvairių Lietuvos gimnazijų, iš Marijampolės Sūduvos gimnazijos dvi mokinės - Samanta Liaudinskaitė (I B kl.) ir Austėja Brazaitytė (I B kl.).
 Balandžio mėn.13d. įvyko šio konkurso finalas, į kurį buvo atrinkta 15 geriausių kūrybinių darbų. Tarp geriausių darbų pateko ir Austėjos Brazaitytės sukurtas eilėraštis ,, Aš – žmogus, išlaisvintas Dievo".
 Buvo įdomu susipažinti su kitais kūrėjais ir išgirsti geriausius darbus.
Samanta Liaudinskaitė ,I B kl.

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.