Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

2017m. gegužės 5 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių finalinės varžybos. Marijampolės Sūduvos gimnazijos komanda po atkaklios kovos, 0,3 sekundės aplenkusi praėjusių metų nugalėtoją Klaipėdos Vėtrungės gimnazijos komandą, iškovojo 3 – ąją vietą ir pasipuošė bronzos medaliais. Sūduvos gimnazijos garbę gynė šie 1 – 4 gimnazijos klasių mokiniai: Gabrielė Vosyliūtė, Iveta Varnelytė , Gabrielė Bakšenskaitė , Aušrinė Plioplytė , Dominykas Brundza, Edgaras Radzevičius , Renatas Pilipčikas , Deividas Slavickas .
 Sėkmė gimnazijos sportininkus lydėjo ir po savaitės 2017 m. gegužės 12 d. Alytuje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos atskirų rungčių finalinėse varžybose. Sūduvos gimnazijos vaikinų: Edgaro Radzevičiaus, Dominyko Brundzos, Ernesto Petrausko, Renato Pilipčiko, Tomo Badoko, Deivido Slavicko, komanda užėmė 3 - ąją vietą ir buvo apdovanota bronzos medaliais. Merginų komanda užėmė 6 – ąją vietą.
 Ypač sėkmingai pasirodė 1000 m nuotolį bėgę Gabrielė Vosyliūtė (2A klasė) ir Dominykas Brundza (1E klasė) bei 100 m bėgimo rungtyje dalyvavęs Edgaras Radzevičius (1D klasė). Visi jie užėmė antrąsias vietas ir sugrįžo su sidabro medaliais. Komandas ruošė gimnazijos kūno kultūros mokytojai Valdas Pileckas ir Rasa Stakvilevičiūtė.

Kūno kultūros mokytojas Valdas Pileckas

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.