„Menka garbė svetimom kalbom kalbėti, didi gėda savos gerai nemokėti.“
J.Jablonskis

Jau vienuoliktus metus mūsų gimnazijoje balandžio mėnesio paskutinę savaitę vyksta Raštingiausio mokinio konkursas, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Šiais metais konkurse dalyvavo 51 mokinys, o padėkos raštus gimnazijos direktorius A. Zdanys įteikė 21geriausiai pasirodžiusiam dalyviui. Sveikiname!

• I vietos laimėtojais tapo Goda Steponavičiūtė ( IA), Brigita Kemerzūnaitė (IC), Miglė Vėlyvytė (IC), Liveta Manuchovaitė ( II A), Rusnė Aldakauskaitė (II F), Gabrielė Čėjauskaitė ( III H), Arnoldas Rutkauskas (IVE).
  • II vietą užėmė Paulina Žmuidinaitė ( ID), Erika Spūdytė ( II C), Ema Jariašiūnaitė ( III H), Deimilė Čirvinskaitė ( III F), Virgita Ulevičiūtė ( IV D), Evelina Venčkauskaitė ( IV B).
  • III vieta atiteko Laurai Brinevičiūtei ( IB), Ringailei Žemaitytei ( II D), Robertai Nevieraitei ( IIC), Odetai Venslovaitei ( III H), Gretai Galeckaitei ( III F), Ingai Pauliukonytei ( III E), Martynui Zubavičiui ( IV D), Mantui Juškai ( IV D). Lietuvių kalbos mokytoja V. Zabilevičienė

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.