foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
 Balandžio 20-21 d. Kaune, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, vyko technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo daugiau nei šimtas mokinių – rajonų, miestų savivaldybių technologijų olimpiados laimėtojai.
 Mūsų miestui atstovavo net 3 mokiniai ir jų mokytojai. Viena iš jų - Evelina Venčkauskaitė - mūsų gimnazijos IVB klasės moksleivė. Ši olimpiada Evelinai ir jos mokytojai Almai Čeplinskienei buvo labai sėkminga. Jos į Marijampolę parvežė II laipsnio diplomą taikomojo meno, amatų ir dizaino grupėje.

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.