foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

 Barboraa

 
„Vaikų linija“ jau 13 metų vykdo kampaniją BE PATYČIŲ, kuria siekiama stabdyti patyčias mūsų visuomenėje, kad tiek vaikai, tiek suaugusieji galėtų jaustis saugūs savo aplinkoje. „Vaikų linija“ šių metų „Veiksmo savaite BE PATYČIŲ“ siekė atkreipti dėmesį į svarbų patyčių stebėtojų vaidmenį. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai, paraginti dailės mokytojos Loretos Žaliauskienės ir muzikos mokytojos Rasos Slankauskienės, dalyvavo šiais metais „Vaikų linijos“ organizuotame plakatų ir dainų konkurse PATYČIOS BIJO TAVO NEPRITARIMO.
  Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos mokinius: BARBORĄ VALUCKAITĘ (III F kl.), jos plakatui DRAUGYSTĖ STABDO PATYČIAS skirta prizinė - trečioji vieta; EDVINĄ GURNEVIČIŲ (IVE kl.), jo plakatas DRAUGYSTĖ NUGALI PATYČIAS sulaukė komisijos paskatinamojo prizo; JUSTĄ PINKEVIČIŲ (IF kl.) – jo atliekama daina komisijos buvo įvertinta paskatinamuoju prizu. Dėkojame mokytojoms už atsakingą požiūrį į aktualią patyčių temą šiandieninėje visuomenėje ir paraginusias mokinius kurti bei dalyvauti konkurse. Konkurso nugalėtojų darbus galite rasti šiose nuorodose:

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.