Barboraa

„Vaikų linija“ jau 13 metų vykdo kampaniją BE PATYČIŲ, kuria siekiama stabdyti patyčias mūsų visuomenėje, kad tiek vaikai, tiek suaugusieji galėtų jaustis saugūs savo aplinkoje. „Vaikų linija“ šių metų „Veiksmo savaite BE PATYČIŲ“ siekė atkreipti dėmesį į svarbų patyčių stebėtojų vaidmenį. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai, paraginti dailės mokytojos Loretos Žaliauskienės ir muzikos mokytojos Rasos Slankauskienės, dalyvavo šiais metais „Vaikų linijos“ organizuotame plakatų ir dainų konkurse PATYČIOS BIJO TAVO NEPRITARIMO.
  Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos mokinius: BARBORĄ VALUCKAITĘ (III F kl.), jos plakatui DRAUGYSTĖ STABDO PATYČIAS skirta prizinė - trečioji vieta; EDVINĄ GURNEVIČIŲ (IVE kl.), jo plakatas DRAUGYSTĖ NUGALI PATYČIAS sulaukė komisijos paskatinamojo prizo; JUSTĄ PINKEVIČIŲ (IF kl.) – jo atliekama daina komisijos buvo įvertinta paskatinamuoju prizu. Dėkojame mokytojoms už atsakingą požiūrį į aktualią patyčių temą šiandieninėje visuomenėje ir paraginusias mokinius kurti bei dalyvauti konkurse. Konkurso nugalėtojų darbus galite rasti šiose nuorodose:

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.