2017-01-23 vyko Marijampolės savivaldybės Jaunųjų filologų konkursas. Jame dalyvavo 7 mūsų gimnazijos mokiniai. Rezultatai tikrai džiugina.
 Sveikiname I vietų laimėtojas Ramintą Kasparavičiūtę , IV G klasės mokinę ( mokytoja Laimutė Kraukšlienė), bei Amandą Alesiūtę, II C klasės mokinę (mokytojos Virginija Gurevičienė bei Jūratė Spūdienė). Jų darbai pateko į Jaunųjų filologų konkurso šalies etapą.
 Taip pat sveikiname Korneliją Skarolskytę, II vietos laimėtoją, II C klasės mokinę (mokytojos Virginija Gurevičienė ir Gintarė Baltrūnienė), III vietos laimėtojus : Aistę Biskytę, IV B klasės mokinę (mokytoja Kristina Rudzevičienė), Moniką Šalaševičiūtę, III H klasės mokinę (mokytojos Virginija Gurevičienė ir Gintarė Matulevičienė), Donatą Stankevičių, II A klasės mokinį (mokytojos Virginija Zabilevičienė ir Nijolė Grinytė), Robertą Nevieraitę, II C klasės mokinę (mokytoja Virginija Gurevičienė).
 Dėkojame, kad garsinate Sūduvos gimnaziją. Linkime kūrybinės sėkmės ir puikių pasiekimų!

Lietuvių kalbos mokytojos

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.