foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

logotipas apskritime

 Ši vasara man buvo ypatinga. Mažai kam paslaptis yra tai, kad itin domiuosi kruvinuoju pokario laikotarpiu – partizaniniu karu. Tai žinodama, mano istorijos mokytoja V. Pituškienė man parekomendavo stovyklą, siekiančią įprasminti pokario kovas. ,,Laisvės kovų atmintis“ yra kiekvienų metų vasarą Lietuvos laisvės kovų įamžintojų Sąjūdžio bei Vilniaus universiteto istorijos fakulteto organizuojama stovykla. ,,Laisvės kovų atmintis“ padeda atrasti, surasti, suprasti ne vien kažką naujo ir negirdėto, bet ir pažinti patį save.

Skaityti daugiau...

 2017m. gegužės 5 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių finalinės varžybos. Marijampolės Sūduvos gimnazijos komanda po atkaklios kovos, 0,3 sekundės aplenkusi praėjusių metų nugalėtoją Klaipėdos Vėtrungės gimnazijos komandą, iškovojo 3 – ąją vietą ir pasipuošė bronzos medaliais. Sūduvos gimnazijos garbę gynė šie 1 – 4 gimnazijos klasių mokiniai: Gabrielė Vosyliūtė, Iveta Varnelytė , Gabrielė Bakšenskaitė , Aušrinė Plioplytė , Dominykas Brundza, Edgaras Radzevičius , Renatas Pilipčikas , Deividas Slavickas .

Skaityti daugiau...

„Menka garbė svetimom kalbom kalbėti, didi gėda savos gerai nemokėti.“
J.Jablonskis

 Jau vienuoliktus metus mūsų gimnazijoje balandžio mėnesio paskutinę savaitę vyksta Raštingiausio mokinio konkursas, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Šiais metais konkurse dalyvavo 51 mokinys, o padėkos raštus gimnazijos direktorius A. Zdanys įteikė 21geriausiai pasirodžiusiam dalyviui. Sveikiname!

Skaityti daugiau...

Sveikiname 17-ojo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatus - Agnę Mekionytę (IIIf), rašiusią rašinį „Skaudūs praėjusių dienų prisiminimai" (mokytoja V. Gurevičienė) , ir Rytį Venckevičių (IVe), pateikusį meninio skaitymo projektą „Trys poetai - trys likimai" (mokytoja K. Rudzevičienė).
 Balandžio 20-21 d. Kaune, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, vyko technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo daugiau nei šimtas mokinių – rajonų, miestų savivaldybių technologijų olimpiados laimėtojai.
 Mūsų miestui atstovavo net 3 mokiniai ir jų mokytojai. Viena iš jų - Evelina Venčkauskaitė - mūsų gimnazijos IVB klasės moksleivė. Ši olimpiada Evelinai ir jos mokytojai Almai Čeplinskienei buvo labai sėkminga. Jos į Marijampolę parvežė II laipsnio diplomą taikomojo meno, amatų ir dizaino grupėje.
evelina1
 Balandžio 20-21 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre Kaune vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo daugiau nei šimtas mokinių – rajonų, miestų savivaldybių technologijų olimpiados laimėtojų.
  Mūsų miestui atstovavo net 3 mokiniai ir jų mokytojai.Viena iš jų- Evelina Venčkauskaitė mūsų gimnazijos IVB klasės moksleivė.Ši olimpiada Evelinai ir jos mokytojai Almai Čeplinskienei buvo labai sėkminga. Jos į Marijampolę parvežė II laipsnio diplomą taikomojo meno, amatų ir dizaino grupėje.

Skaityti daugiau...

 Barboraa

 
„Vaikų linija“ jau 13 metų vykdo kampaniją BE PATYČIŲ, kuria siekiama stabdyti patyčias mūsų visuomenėje, kad tiek vaikai, tiek suaugusieji galėtų jaustis saugūs savo aplinkoje. „Vaikų linija“ šių metų „Veiksmo savaite BE PATYČIŲ“ siekė atkreipti dėmesį į svarbų patyčių stebėtojų vaidmenį. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai, paraginti dailės mokytojos Loretos Žaliauskienės ir muzikos mokytojos Rasos Slankauskienės, dalyvavo šiais metais „Vaikų linijos“ organizuotame plakatų ir dainų konkurse PATYČIOS BIJO TAVO NEPRITARIMO.
  Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos mokinius: BARBORĄ VALUCKAITĘ (III F kl.), jos plakatui DRAUGYSTĖ STABDO PATYČIAS skirta prizinė - trečioji vieta; EDVINĄ GURNEVIČIŲ (IVE kl.), jo plakatas DRAUGYSTĖ NUGALI PATYČIAS sulaukė komisijos paskatinamojo prizo; JUSTĄ PINKEVIČIŲ (IF kl.) – jo atliekama daina komisijos buvo įvertinta paskatinamuoju prizu. Dėkojame mokytojoms už atsakingą požiūrį į aktualią patyčių temą šiandieninėje visuomenėje ir paraginusias mokinius kurti bei dalyvauti konkurse. Konkurso nugalėtojų darbus galite rasti šiose nuorodose:
Šią savaitę KINGS komanda pradėjo turą po Lietuvos mokyklas, norėdama asmeniškai aplankyti, paspausti ranką ir įteikti DIPLOMĄ visiems rudenio semestre dalyvavusiems mokiniams, kurie savo sumanumu ir kūrybingumu, motyvacija bei drąsa pasiekė neeilinių rezultatų tarptautinėje KINGS olimpiadoje. Vakar kingsai lankėsi Sūduvos gimnazijoje ir apdovanojo diplomais ne tik olimpiados finalistus, bet sertifikatus įteikė ir sėkmingai pirmajame etape pasirodžiusiems mūsų gimnazistams.
Sveikiname jaunuosius kingsiečius:
1. Brigitą Kemerzūnaitę, IC klasė (anglų k., padėka)
2. Godą Skinkytę, IC klasė (anglų k., padėka)
3. Miglę Seiliūtę, IC klasė (anglų k., padėka)
4. Deividą Bacevičių, IVE klasė (matematika, II lygmens diplomas)
5. Rytį Venckevičių, IVE klasė (matematika, III lygmens diplomas)
KVIEČIAME DALYVAUTI!
Daugiau informacijos apie olimpiadą: http://www.Kings.lt

     Šių metų vasario 17 d. Vilkaviškyje vyko dr. J.P. Kazicko Suvalkijos krašto programavimo konkursas. Tarp gausybės dalyvių iš Marijampolės, Kalvarijos, Vilkaviškio, Šakių, Jurbarko ir Kazlų Rūdos savivaldybių buvo ir mūsų gimnazijos atstovai. Geriausiai sekėsi IIIH klasės gimnazistui Tomui Petrauskui, kuris laimėjo II-ąją vietą. Linkime sėkmės Tomui respublikiniame etape, kuris vyks kovo 25 d. Kaune.

     Taip pat puikios žinios ir iš informatikos olimpiados Marijampolės miesto etapo. Čia Sūduvos gimnazijos programuotojai laimėjo keturias prizines vietas:

  • Justas Leimonas (IC klasė) – II-oji vieta;
  • Martynas Zubavičius (IVD klasė) – I-oji vieta;
  • Tomas Petrauskas (IIIH klasė) – III-oji vieta;
  • Mantas Juška (IVD klasė) – III-oji vieta.

Sveikiname ir linkime sėkmės ateityje!

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.