foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 

logotipas apskritime

Marijampolės meno mokykla organizavo piešinių konkursą ,,Lietuvių patarlių ir priežodžių iliustracija”. Konkurse dalyvavo 129 mokiniai. Džiugu, kad 16- 19-os metų amžiaus grupėje Sūduvos gimnazistai užėmė prizines vietas: Paulina Kilnaitė IVH – I vieta; Neivydas Kliučininkas IVE- II vieta; Vilius Jarumbavičius IIC- III vieta. Nuoširdžiai sveikiname nugalėtojus ir linkime jiems gražių kūrybinių minčių ateityje.

Moksleivius konkursui ruošė dailės mokytoja Loreta Žaliauskienė

29197091 2044631715565344 4464421953603633152 o

Kovo 15 d. Kaune, Vytauto Didžiojo universitete, vyko VI respublikinis moksleivių skaitovų konkursas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės šimtmečiui paminėti, „Tarp būtojo ir būsimojo laiko“. Šiame konkurse varžosi 9-12 klasių moksleiviai, jėgas išbandė ir mūsų gimnazijos antrokės: Austėja Srazdaitė (IIA) (mokytoja Reda Benevičienė) ir Paulina Šukevičiūtė (IIC) (mokytoja Kristina Rudzevičienė). Visos dienos renginys moksleivėms paliko neišdildomų įspūdžių, išnaudota galimybė palyginti savo gebėjimus su kitų moksleivių, dažniausiai abiturientų, gyvai pabendrauti su akademine bendruomene, pasiklausyti iškilaus lietuvių poeto Tomo Venclovos. Paulina Šukevičiūtė buvo pastebėta kaip debiutantė už savitą I. Simonaitytės „Aukštujų Šimonių likimo“ interpretaciją, abiem antrokėms dalyvavimas tikrai aukšto lygio konkurse labai vertinga patirtis, paskata ne tik domėtis literatūra, bet ir ją skaityti meniškai kitiems.

Lietuvių kalbos mokytoja Kristina Rudzevičienė

Š. m. vasario 1 d. Rygiškių Jono gimnazijoje vyko Marijampolės savivaldybės etapo technologijų olimpiada ,,100 ateities ženklų Lietuvai". Joje dalyvavo ir mūsų gimnazijos moksleiviai, kuriems ši olimpiada buvo ypač sėkminga. Moksleiviai buvo suskirstyti į atskiras grupes:
Taikomasis menas, amatai ir dizainas 11 - 12 kl. (III - IV gimnazijos kl.)
I vieta - Greta Šakavičiūtė ,III D kl., mokytoja Alma Čeplinskienė.
III vieta - Egidija Vosyliūtė, IV E kl., mokytoja Alma Čeplinskienė.
III vieta - Silvija Vagonytė, IV F kl., mokytoja Alma Čeplinskienė.
Tekstilė 9 - 10 kl. (I - II gimnazijos kl.)
III vieta - Vaida Abramavičiūtė, II D kl., mokytoja Alma Čeplinskienė.
III vieta - Inesa Brokaitė, II D kl., mokytoja Alma Čeplinskienė.
Konstrukcinės medžiagos 9 - 10 kl. (I - II gimnazijos kl.)
II vieta - Martynas Stravinskas, I C kl., mokytojas Edmantas Kraukšlys.
Sveikiname nugalėtojus ir linkime kūrybinės sėkmės.
Technologijų mokytojai
 Ši vasara man buvo ypatinga. Mažai kam paslaptis yra tai, kad itin domiuosi kruvinuoju pokario laikotarpiu – partizaniniu karu. Tai žinodama, mano istorijos mokytoja V. Pituškienė man parekomendavo stovyklą, siekiančią įprasminti pokario kovas. ,,Laisvės kovų atmintis“ yra kiekvienų metų vasarą Lietuvos laisvės kovų įamžintojų Sąjūdžio bei Vilniaus universiteto istorijos fakulteto organizuojama stovykla. ,,Laisvės kovų atmintis“ padeda atrasti, surasti, suprasti ne vien kažką naujo ir negirdėto, bet ir pažinti patį save.

Skaityti daugiau...

 2017m. gegužės 5 d. Kėdainiuose vyko Lietuvos mokyklų žaidynių lengvosios atletikos kroso estafečių finalinės varžybos. Marijampolės Sūduvos gimnazijos komanda po atkaklios kovos, 0,3 sekundės aplenkusi praėjusių metų nugalėtoją Klaipėdos Vėtrungės gimnazijos komandą, iškovojo 3 – ąją vietą ir pasipuošė bronzos medaliais. Sūduvos gimnazijos garbę gynė šie 1 – 4 gimnazijos klasių mokiniai: Gabrielė Vosyliūtė, Iveta Varnelytė , Gabrielė Bakšenskaitė , Aušrinė Plioplytė , Dominykas Brundza, Edgaras Radzevičius , Renatas Pilipčikas , Deividas Slavickas .

Skaityti daugiau...

„Menka garbė svetimom kalbom kalbėti, didi gėda savos gerai nemokėti.“
J.Jablonskis

 Jau vienuoliktus metus mūsų gimnazijoje balandžio mėnesio paskutinę savaitę vyksta Raštingiausio mokinio konkursas, skirtas Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Šiais metais konkurse dalyvavo 51 mokinys, o padėkos raštus gimnazijos direktorius A. Zdanys įteikė 21geriausiai pasirodžiusiam dalyviui. Sveikiname!

Skaityti daugiau...

Sveikiname 17-ojo nacionalinio mokinių konkurso „Lietuvos kovų už laisvę ir netekčių istorija“ laureatus - Agnę Mekionytę (IIIf), rašiusią rašinį „Skaudūs praėjusių dienų prisiminimai" (mokytoja V. Gurevičienė) , ir Rytį Venckevičių (IVe), pateikusį meninio skaitymo projektą „Trys poetai - trys likimai" (mokytoja K. Rudzevičienė).
 Balandžio 20-21 d. Kaune, Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre, vyko technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo daugiau nei šimtas mokinių – rajonų, miestų savivaldybių technologijų olimpiados laimėtojai.
 Mūsų miestui atstovavo net 3 mokiniai ir jų mokytojai. Viena iš jų - Evelina Venčkauskaitė - mūsų gimnazijos IVB klasės moksleivė. Ši olimpiada Evelinai ir jos mokytojai Almai Čeplinskienei buvo labai sėkminga. Jos į Marijampolę parvežė II laipsnio diplomą taikomojo meno, amatų ir dizaino grupėje.
evelina1
 Balandžio 20-21 d. Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centre Kaune vyko Lietuvos mokinių technologijų olimpiada, kurioje dalyvavo daugiau nei šimtas mokinių – rajonų, miestų savivaldybių technologijų olimpiados laimėtojų.
  Mūsų miestui atstovavo net 3 mokiniai ir jų mokytojai.Viena iš jų- Evelina Venčkauskaitė mūsų gimnazijos IVB klasės moksleivė.Ši olimpiada Evelinai ir jos mokytojai Almai Čeplinskienei buvo labai sėkminga. Jos į Marijampolę parvežė II laipsnio diplomą taikomojo meno, amatų ir dizaino grupėje.

Skaityti daugiau...

 Barboraa

 
„Vaikų linija“ jau 13 metų vykdo kampaniją BE PATYČIŲ, kuria siekiama stabdyti patyčias mūsų visuomenėje, kad tiek vaikai, tiek suaugusieji galėtų jaustis saugūs savo aplinkoje. „Vaikų linija“ šių metų „Veiksmo savaite BE PATYČIŲ“ siekė atkreipti dėmesį į svarbų patyčių stebėtojų vaidmenį. Džiugu, kad mūsų gimnazijos mokiniai, paraginti dailės mokytojos Loretos Žaliauskienės ir muzikos mokytojos Rasos Slankauskienės, dalyvavo šiais metais „Vaikų linijos“ organizuotame plakatų ir dainų konkurse PATYČIOS BIJO TAVO NEPRITARIMO.
  Džiaugiamės ir sveikiname mūsų gimnazijos mokinius: BARBORĄ VALUCKAITĘ (III F kl.), jos plakatui DRAUGYSTĖ STABDO PATYČIAS skirta prizinė - trečioji vieta; EDVINĄ GURNEVIČIŲ (IVE kl.), jo plakatas DRAUGYSTĖ NUGALI PATYČIAS sulaukė komisijos paskatinamojo prizo; JUSTĄ PINKEVIČIŲ (IF kl.) – jo atliekama daina komisijos buvo įvertinta paskatinamuoju prizu. Dėkojame mokytojoms už atsakingą požiūrį į aktualią patyčių temą šiandieninėje visuomenėje ir paraginusias mokinius kurti bei dalyvauti konkurse. Konkurso nugalėtojų darbus galite rasti šiose nuorodose:

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.