logotipas apskritime

1. Išvykstančių iš gimnazijos mokinių tėvai (globėjai) raštinėje pateikia prašymą dėl dukros/sūnaus išbraukimo iš mokinių sąrašų.

2. Mokinys, iki išvykdamas iš gimnazijos, pateikia direktoriui atsiskaitymo lapą, kuriame parašais patvirtinta, kad jis neskolingas gimnazijai, pvz.: knygų, spintelės rakto ir pan.

3. Gimnazija įsipareigoja išvykstančiam mokiniui išduoti pažymą apie jo mokymosi rezultatus per 3 darbo dienas.

4.Su kiekvienu išvykstančiu mokiniu mokymo sutartis nutraukiama.

5. Direktoriaus pavaduotojas ugdymui, atsakingas už mokinių duomenų bazės tvarkymą, išbraukia mokinį iš klasės sąrašų gimnazijos moksleivių duomenų bazėje.

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.