Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

1. Atvykstančius į gimnaziją asmenis, kurie nėra gimnazijos darbuotojai arba moksleiviai, registruoja budėtoja.
2. Asmenys, norintys išsikviesti moksleivį pokalbio ir nesantys jo artimi giminaičiai (tėvai, broliai, seserys), į gimnaziją neįleidžiami. Budėtoja užregistruoja asmens vardą, pavardę, iškvietimo tikslą ir paprašo budinčio moksleivio iškviesti pageidaujamą asmenį. Apie iškvietimą informuoja gimnazijos administraciją.
3. Asmenys, atvykstantys pas gimnazijos administraciją ir darbuotojus, į gimnaziją įleidžiami, kai parodo budėtojai asmens tapatybę liudijantį dokumentą. Budėtoja užregistruoja asmens vardą, pavardę, vizito tikslą ir laiką.
4. Jei asmuo atsisako pateikti dokumentą, įžūliai elgiasi ar yra neblaivus, budėtoja apie tai privalo informuoti administraciją, o jei tuo momentu jos nėra – iškviesti saugos tarnybą.
5. Gimnazijos valgykloje aptarnaujami tik gimnazijos darbuotojai ir mokiniai.
6. Kilus nenumatytoms problemoms, budėtoja apie jas nedelsiant informuoja gimnazijos administraciją.
7. Kaip vykdoma atvykstančių į gimnaziją asmenų registravimo tvarka, kontroliuoja direktoriaus pavaduotojas ūkio reikalams.

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.