ricardasRičardas Rutkauskas

Neformaliojo ugdymo organizatoriaus funkcijos:
Įvertinti gimnazijos papildomo kultūrinio darbo organizavimo galimybes ir poreikius.
Pasirinkti efektyvius darbo metodus.
Planuoti ir organizuoti kultūrinį bei prevencinį darbą gimnazijoje.
Organizuojant veiklą ir priimant sprendimus neperžengti savo profesinės kompetencijos ribų.
Informuoti gimnazijos administraciją, pedagogus, klasių auklėtojus, socialinę pedagogę apie organizuojamus renginius.
Garantuoti organizuojamų renginių kokybiškumą, atsakyti už darbe naudojamų metodų pasirinkimą.
Kruopščiai pasiruošti papildomo ugdymo renginiams ir turiningai juos organizuoti.
Renginių metu atsakyti už mokinių saugumą.
Ieškoti naujų papildomo ugdymo turinį ir jo kaitą atitinkančių kultūrinės veiklos formų ir metodų.
Pasirinkti neformaliojo ugdymo organizavimo būdus, formas ir priemones, neprieštaraujančias pedagoginei etikai, bendriesiems pedagogikos ir psichologijos reikalavimams.
Sudaryti neformaliojo ugdymo organizavimo mėnesių bei metų planus.
Ugdyti moksleivių kūrybiškumą, atsakomybę, savarankiškumą, iniciatyvumą, reiklumą sau.
Sudaryti visiems moksleiviams vienodas galimybes atskleisti savo gebėjimus bei talentus.
Padėti moksleiviams tenkinti jų saviraiškos poreikius, plėtoti kultūrinius interesus.
Dalyvauti Mokytojų tarybos posėdžiuose.

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.