logotipas apskritime

2017-2018 m.m.

Mokytojų kadencijos pradžia - 2016 m. sausis.
Kadencijos pabaiga – 2018 m. gruodis.
Nauja taryba (mokytojų atstovai) bus renkama 2018 m. gruodį. Mokinių ir tėvų atstovų sudėtis koreguojama kiekvienais mokslo metais spalio mėnesį, kai vyksta pirmasis tėvų susirinkimas.
Gimnazijos tarybos pirmininkas -  direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Juknelienė
Gimnazijos tarybos sekretorius – Danguolė Balkauskienė

Mokytojai:

Tėvai:

Gimnazistai:

2. Aistė Akelaitytė- IIIC kl.;  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. (Mokinių parlamento pirmininkė)

Pagal Gimnazijos tarybos nuostatų 3 punktą Gimnazijos tarybą sudaro 15 narių: 5 mokytojai, 5 mokiniai, 5 Gimnazijoje nedirbantys mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai).

SŪDUVOS GIMNAZIJOS TARYBOS NUOSTATAI

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.