Egzaminu naujoves

Alternative flash content

Requirements

2016-2017 m.m.

Mokytojų kadencijos pradžia - 2016 m. sausis.
Kadencijos pabaiga – 2018 m. gruodis.
Nauja taryba (mokytojų atstovai) bus renkama 2018 m. gruodį. Mokinių ir tėvų atstovų sudėtis koreguojama kiekvienais mokslo metais spalio mėnesį, kai vyksta pirmasis tėvų susirinkimas.

Gimnazijos tarybos pirmininkai: iki 2007 m. pirmininke buvo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Juknelienė;

2007- 2009 m. pirmininkavo tėvų atstovas Kostas Mikalauskas;

2009-02-25 pirmininke išrinkta tėvų atstovė  Lina Jončienė- -  8-616-49345 (Aurimas 12d kl.)

2010-12-15 pirmininke išrinkta ir 2012 m. ir 2015 m. perrinkta -Lina Juknelienė

Gimnazijos tarybos sekretorius – Danguolė Balkauskienė

Mokytojai:

1.Lina Juknelienė -   lina.jukneliene@gmail.com

Tėvai:

1.Audra Bernotaitienė -  vilius376@gmail.com
2.Artūras Venslauskas -  arturas@mantinga.lt
5.Renata Rinkevičienė -   r.rinkeviciene@gmail.com

Gimnazistai:

1.Monika Pečiulytė - IA kl.;  monika221266@gmail.com

2.Aistė Akelaitytė - IIC kl.; akelaityte@gmail.com (Mokinių parlamento pirmininkė)

3.Ieva Rudzinskaitė - IIIG kl.; rudzinskaiteieva@gmail.com

5.Miglė Sutranavičiūtė - IVB kl.;  m.sutranaviciute@gmail.com

Pagal Gimnazijos tarybos nuostatų 3 punktą Gimnazijos tarybą sudaro 15 narių: 5 mokytojai, 5 mokiniai, 5 Gimnazijoje nedirbantys mokinių tėvai (globėjai, rūpintojai).

SŪDUVOS GIMNAZIJOS TARYBOS NUOSTATAI

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.