Egzaminu naujoves

Requirements

Vaiciuliene.jpg

Audronė Vaičiulienė
Dėstomas dalykas : lietuvių k.

Direktoriaus pavaduotojos Audronės Vaičiulienės kuruojamos sritys:

1. Stebi, analizuoja, vertina ugdymo procesą ir jo rezultatus gimnazijoje, inicijuoja ugdymo naujovių, inovacijų diegimą ugdymo procese.

2. Teikia metodinę, pedagoginę, dalykinę pagalbą ugdymo organizavimo klausimais lietuvių kalbos, istorijos, muzikos, etikos, tikybos mokytojams. Vykdo šiuos dalykus dėstančių mokytojų darbo priežiūrą bei kontrolę, inicijuoja jų atestaciją, skatina savarankiškai tobulinti kvalifikaciją, dalykiškai bendradarbiauti.

3. Koordinuoja IV gimnazijos klasių mokinių auklėtojų darbą, prižiūri auklėtojų veiklos planavimą, bendradarbiavimą su mokinių tėvais, rūpintojais (globėjais) bei mokytojais.

4. Vykdo IV gimnazijos klasių mokinių tėvų pedagoginį švietimą bei teikia pagalbą tėvams ugdymo organizavimo klausimais.

5. Dalyvauja gimnazijos PIT-o veikloje, koordinuoja IV gimnazijos klasių mokinių profesinio informavimo veiklas.

6. Kontroliuoja kuruojamų dalykų (lietuvių kalbos, istorijos, muzikos, etikos, tikybos) mokytojų elektroninio dienyno pildymą (sistemingumą, tvarką, lankomumo žymėjimą, pažangos ir pasiekimų vertinimą, tėvų informavimą ir kt.).

7. Koordinuoja gimnazijos mokinių parlamento veiklą, vykdo jos  priežiūrą ir kontrolę.

8. Vykdo brandos egzaminų organizavimą, brandos atestatų išrašymą, brandos atestatų ir jų priedų, pažymėjimų apskaitą ir registravimą gimnazijoje.

9. Koordinuoja gimnazijos renginius, skatina gimnazijos bendruomenės dalyvavimą valstybinių švenčių bei kituose renginiuose, inicijuoja gimnazijos kultūros pokyčius.

10. Tvarko nemokamai vežiojamų mokinių dokumentaciją.

Pagalba mokiniui

Alternative flash content

Requirements

© 2017 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.