logo3europeerasmus

Informuojame, kad tęsiama AB „Lietuvos draudimas“ ir Marijampolės savivaldybės administracijos akcija „Apsaugok mane“. Akcijos iniciatorė- didžiausia draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ kaip ir kasmet rugsėjį visus Marijampolės savivaldybės moksleivius apdraus asmens draudimu. Draudimas galios visoje Lietuvoje ištisą parą, jei moksleivis keliaudamas pėsčiomis (pėsčiaisiais pagal sutartį laikomi ir važiuojantys /vežami dviračiu moksleiviai) nukentėtų eismo įvykyje. Kiekvienam moksleiviui dovanojamo draudimo suma–5 tūkst. eurų.
 Draudimo apsauga mokyklinio amžiaus vaikams įsigalios automatiškai pirmą mokslo metų dieną. Nutikus nelaimei kelyje, tėvai (globėjai) apie įvykį turi pranešti „Lietuvos draudimui“ telefonu 1828 bei kreiptis dėl patirtos žalos atlyginimo.
 Marijampolės savivaldybės administracija jau pasirūpino, kad prie mokyklų esančios pavojingiausios perėjos ir sankryžos būtų paženklintos ryškiu „Apsaugok mane“ ženklu, kurį atpažįsta didžioji dauguma vairuotojų ir pėsčiųjų.
Marijampolės savivaldybės administracija

© 2019 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.