atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Gerb. tėveliai,

2018 m. spalio 23 d. (antradienį) 17.30 val.
Sūduvos gimnazijoje  organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
I klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
II, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!
Gimnazijos direktorius
Alvydas Zdanys

Atkurtai Lietuvai 100 zalias

Vadovaujantis Marijampolės Sūduvos gimnazijos 2017-2018 m. m. ugdymo plano 6.1., punktu, vasario 15d. gimnazijoje yra „Lietuvos valstybės šimtmečio diena“, ji  numatyta kaip  netradicinio ugdymo diena. Lietuvos 100-mečio minėjimo proga vyks integruotos pamokos – projektai mokiniams „Aš Lietuvą renku iš gabalėlių...“

Jūsų žiniai pateikiame šios dienos numatytų veiklų planą:

• 8.45 – 9.00 - RENKASI MOKINIAI (II, III, IV klasių mokiniai renkasi į priskirtą tai dienai kabinetą, PIRMOKAI – į aktų salę);
  • 9.00 – ŠVENTINIS RENGINYS AKTŲ SALĖJE. Salėje dalyvauja I klasių mokiniai, jų auklėtojai, priskirti mokytojai. Visi kiti stebi renginio tiesioginę transliaciją iš auklėtojo kabineto gimnazijos Facebook puslapyje.
  • 9.30 – gimnazijos vidiniame kieme sugiedamas/ sugrojamas Lietuvos Respublikos himnas ir paleidžiami į dangų visų klasių trispalviai balionai.
  • 10.00 – 12.00 - INTEGRUOTOS PAMOKOS -  PROJEKTINIAI DARBAI MOKINIAMS. Dalykų mokytojai numato, planuoja Projekto viziją, ją aptaria su mokiniais, įtraukia vaikus į veiklas (išnaudoja netradicinius ugdymo metodus, ugdymą išplečia už gimnazijos ribų).
  • 12.00 – PROJEKTINIŲ DARBŲ PRISTATYMAS – PARODA (skaitmenine forma).
  • 12.00 – PROTO MŪŠIO „100 METŲ – 100 KLAUSIMŲ“ FINALAS. Dalyvauja geriausios I –II klasių, III – IV klasių komandos, tėvų ir  mokytojų komandos.
  • 12.00-12.30 PERTRAUKA (PIETŪS, ARBATA).
  • 12.30 - EKSKURSIJA PER ATSKIRŲ DALYKŲ LIETUVOS 100-MEČIUI PARUOŠTUS KABINETUS.
  • APIE 13.00 VAL. DIENOS REFLEKSIJA SU KLASĖS AUKLĖTOJU.

Administracija

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.