foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

atkurtailietuvai100 horizontalus spalvotas rgb 1

Atkurtai Lietuvai 100

centras

Projektinė veikla (LT)

EU flag LLP LT 01

logo3europe

Projects (EN)

baneris

logo3europe

Draugai

new logo IL 254x75

 

naujausias1

 

Chrestomatija baner

 

small tinklas

 

Be pavadinimo

 

 
 
Gerb. tėveliai,
 
2018 m. spalio 23 d. (antradienį) 17.30 val.
Sūduvos gimnazijoje  organizuojami visų klasių gimnazistų tėvų susirinkimai.
I klasių mokinių tėvai renkasi aktų salėje.
II, III ir IV klasių- auklėtojų kabinetuose.
Lauksime Jūsų!
Gimnazijos direktorius
Alvydas Zdanys
 Įsivaizduokite situaciją: kilo gaisras, žiema, tamsu, pilna dūmų, dingo elektra. Reikia kuo skubiau išeiti iš pastato. Turintis įgūdžių vaikas galbūt turės galimybę išsigelbėti ir netaps gaisro auka. Pavyzdžiui, Norvegijoje vaikai nuo mažens mokomi natūralioje aplinkoje, netgi kopia uolomis. O mes vaikus per daug saugome, neleidžiame būti savarankiškiems. O vieną dieną neprižiūrėjai – ir atsitiko nelaimė,“ – sakė Lietuvos jaunųjų ugniagesių sąjungos prezidentas Romualdas Kazlauskas.
 2017 m. balandžio 2 d. Pgraužių k. (Kalvarijos sav.) gyvenamajame name kilęs gaisras nusinešė 8 m. vaiko gyvybę. 2 kiti tame pačiame name buvę vaikai spėjo išbėgti iš degančio namo. Tokių skaudžių nelaimių, kurių metu žūsta nepilnamečiai mūsų apskrityje nebuvo jau seniai, siekdami, kad tai nepasikartotų kreipiamės į pedagogus ir tėvelius prašydami priminti vaikams pagrindinius elgesio kilus gaisrui veismus.
Kalbėdami akcentuokite : 
  • Pastebėjus dūmus, ar pajutus dūmų kvapą reikia nedelsiant išbėgti iš patalpos į saugesnę vietą. Jai negali išeiti pro duris reikia ieškoti kito kelio (jai tai I aukštas - išlipti pro langą, jai daugiaaukštis - išeiti į balkoną).
  • Atsidūrus saugesnėje vietoje garsiai šauktis suaugusiųjų pagalbos, iškviesti ugniagesius.
  • Negalima nuo ugnies ar dūmų slėptis spintoje, po lova ar panašiai.
  • Suaugę turi atsiminti, kad palikti nepilnamečius vaikus be priežiūros labai pavojinga.
  • Rekomenduojame namus aprūpinti autonominiais dūmų signalizatoriais ar įsirengti signalizaciją.

Mano dienynas

new logoDienyno adminstratorius - 
Darius Kazlauskas
kazlauskasd@gmail.com

Pagalbos linija

33
Kamuoja abejonės?
KLAUSK PSICHOLOGO !
32
 
Tėvų linija
 

1 wifi

get

GPIS

ibtywb2

musu pinigai

header short

EMP sugedo 210x105

© 2018 Marijampolės Sūduvos gimnazija Visos teisės saugomos. Kopijuoti turinį be raštiško gimnazijos sutikimo griežtai draudžiama.